• 0314 653 400
Organisatie
Organisatie
Organisatie

Organisatie

Organisatie
Organisatie

Bestuursbureau

Het bestuursbureau van Stichting Primair Onderwijs Achterhoek is gehuisvest in het gebouw van administratiekantoor Cabo.

De medewerkers van het bestuursbureau ondersteunen de raad van toezicht, het college van bestuur en de scholen.

Beleidsmedewerker onderwijs
GZ Psycholoog

Patricia van Megen

0314 - 653 400

06 - 5121 6089

p.vanmegen@pro8.nu

Orthopedagoog

Roos Garritsen

0314 - 653 400

06 - 3433 2413

r.garritsen@pro8.nu

Hoofd P&O

Janine Scherpenkate

0314 - 653 400

06 - 5100 1774

j.scherpenkate@pro8.nu

Managementassistent

Brigitte Nijenhuijs

0314 - 653 400

b.nijenhuijs@pro8.nu

Huisvesting & facilitaire zaken

Sander Bossema
0314 - 653 400
06 - 4102 1937
s.bossema@pro8.nu

Werner Willems
0314 - 653 400
06 - 2290 6023
w.willems@pro8.nu

ICT

Martin Meinders

06 - 4608 0578

ict@pro8.nu

Onderhoudsdienst

Eddy Baars
Herold Obbink

onderhoudsdienst@pro8.nu

Postadres

Postbus 159
7000 AD Doetinchem

Bezoekadres

Lohmanlaan 23
7003 DJ Doetinchem

Contact

0314 - 653 400

info@pro8.nu